Archiv aktualit

Osudová setkání, naše duše a transformace

„Osudová setkání jsou naplánovaná a nelze je minout, jsou v původním plánu našich duší.“

Jak se vůbec muž a žena najdou? Rozhodující je síla přitažlivosti. Roli nehraje vzdálenost bydliště, kulturní překážky, věkový rozdíl ani společenské postavení. Když dva lidé vědomě či nevědomě touží po stejném poznání, dostanou se do rezonančního pole a tím jsou všechny zdánlivé překážky překonatelné. Když vstoupíme s člověkem do rezonance, existuje už jen absolutní blízkost. Je nám přisouzen člověk, který je v podstatě stejný. Má stejné vlastnosti, zranění, přání a touhy, je to stejně kmitající energie, která nás spojila v rezonanční pole. Napojení na rezonanční pole k druhému je tak silné, že neovládneme své pocity. Přemůže nás to. Nemůžeme se od druhého odpoutat. Jsme při pomyšlení na druhého sexuálně vzrušeni. Je nám často smutno a naše myšlenky se točí jen kolem jedné osoby. Přitažlivost je tak silná, že se třeseme, pláčeme nebo naopak máme motýlky v břiše. Mezi dvěma lidmi nemusí probíhat verbální komunikace a přesto cítí, že na sebe vzájemně myslí nebo po sobě truchlí. Tichá výměna informací probíhá na energetické úrovni, především přes naše srdce.

„Na těch nejdůležitějších setkáních se naše duše domluví ještě dřív, než se setkají těla.“

Dvojice lidí se setkává vždy v ten nejlepší čas, kdy jsou oba partneři na společnou zkoušku připraveni. Je to cesta k bezpodmínečné lásce duše k duši. Tato „osudová cesta“ je důležitým poznáním vnímání vztahovosti a sebe samého. Tento typ vztahu je již od samého začátku čímsi zatížen, lidé jsou odlišní či nekompatibilní. Často se takový vztah nedaří posunout dále. Ti lidé, kteří v našem životě momentálně figurují mají své opodstatnění i funkci. Zažíváme s nimi situace k pochopení určité lekce „lekce sebelásky“. Interakce mezi dvěma lidmi je o tom, jaké informace předáváme druhému a jaké informace získáváme o sobě z druhého. Dostáváme potřebné impulsy k transformaci, vedoucí k bezpodmínečné lásce. Naučíme se neztratit sebe v druhém a nezahltit druhého sám sebou. Tímto procesem pročistíme vše, co je v daný čas umožněno. Vnitřní touha a vášeň k druhému v nás vyvolá potřebu dobrat se pravdy o našem bytí. 

Začneme se tak zajímat o „duchovní život“ a „hmotný život“. Každý pár má dán jiné důvody, proč se tito dva lidé setkali a co se mají od sebe naučit. Vzájemný růst umožňuje páru individuální vývoj a léčení vnitřních zranění. Usilováním o propojení s daným člověkem nás vede k odvážným krokům. 

Osudová setkání vyvolávají v lidech rozechvění a nemožnost přestat na druhého myslet, potřebu s ním neustále být, což znamená, že má tento člověk pro nás a náš život důležité poselství. Každý takový vztah je darem. Záleží na nás, zda dokážeme tento dar rozpoznat. Když prožíváme tento stav „závislosti“ s láskou v srdci k druhému, pochopíme naší lekci snadno. Získáme potřebné poznání a pročištění vztahových situací.  Je-li postoj k druhé osobě plný obviňování a zlosti, pravda o nás samých nám bude ještě dlouhodobě skryta a  „osudová přitažlivost“ se nám bude v životě znovu opakovat jen s jinou osobou.

           “Čemu věnuješ pozornost to roste. Čemu se bráníš, to přetrvává.”

Snažte se vyřešit každou situaci ve vašem životě i tu nepříjemnou, protože vás stejně dohoní. Uvědomte si, že to, čemu věnujeme pozornost roste. Neřešené situace a pocity, které ignorujeme, v nás vytváří zvyšující se napětí a sílí.

S láskou Kristýna
Kristyna Skvarova Reiki leceni
Kristýna Škvárová
Mistr Reiki

Nové kurzy Reiki

Připravil jsem pro vás nové termíny kurzů Reiki všech stupňů.

Na přihlášení můžete využít přihlášku v sekci Kurzy Reiki nebo mně poslat email na kurzy@reiki.cz

Těším se na vaše dotazy a podzimní kurzy Reiki:-)

Petr

Na obrázku může být: 1 person, smiling

Petr Chmelík

Mistr Reiki

 

14.9. – 22.9. Výpadek služeb hostingu

Dneska byl obnoven provoz www.reiki.cz 🙂

Výpadek byl způsoben nefunkčností služeb již minulého poskytovatele hostingu.

Všem se omlouvám za nedosažitelnost www.reiki.cz

Děkuji za trpělivost 🙂

Petr

Na obrázku může být: 1 person, smiling

Petr Chmelík

Mistr Reiki

Jak meditace ovlivní Váš život

Je úplně běžný den. V mém životě se nic nezměnilo pořád stejní lidé, povinnosti, kariéra, finance a ve světě stále stejné problémy. Změnila se jediná věc. Moje srdce se cítí neskutečně šťastné, naplněné, milované, neporazitelné, silné, překypující láskou. Má ochraňující potřebu pro všechny tvory, lidi, bytosti na světě a celou přírodu. Má pochopení pro každé špatné chování ostatních lidí a nikoho neodsuzuje a nekritizuje, prostě miluje všechny za každých okolností. Moje srdce mi kreslí do očí jiskru štěstí, do úsměvu posílá bezstarostnost, do celé tělesné schránky vnitřní klid.

Je to neskutečně nepopsatelný pocit, kdy cítím, že všechno, co se děje je naprosto správné. Vše je tak krásně provázané a promyšlené. Ten okamžik, budit se šťastný a vůbec nevědět proč, je okouzlující. Stačí jen to, že svítí sluníčko nebo, že jsem mohla dnes otevřít oči. 

Rozdávám lásku všude kolem sebe a učím jí žít lidi kolem mě. Zaměřuji se na pozitivní věci a smutek nechávám minulostí. Přepadá mě opakovaně pocit absolutního štěstí. Někdy je tak silný, až pláču, protože mám pocit, že víc ho nedokážu unést. Napadá mě, čím jsem si ho tolika zasloužila a v tu chvíli myslím na ostatní lidi a nejraději bych se s nimi rozdělila. Pluji na těch nejkrásnějších energiích lásky sama k sobě a celému světu. Vnímám svou duši, srdce a tělo tak harmonické. Jsem nadnesená pocitem blaha a vnímám život tak, že když proti mně někdo vystřelí, tak vstanu. Nikdy jsem se necítila víc šťastně než teď, mám veškeré věci ve svých rukou a dokážu vše pozitivně ovlivnit. Jsem tvůrce božské radosti pro každého, kdo potřebuje podpořit. 

Tak tohle jsem „Já“ po 19 měsících pravidelné meditace.

Co získáte? Získáte bezpodmínečnou lásku a celoživotní zdraví. Zasloužíte si to, tak na sobě pracujte a pak už jen „Vítejte v krajině, kde se zlo na dobro mění.“

Nenechte se okrádat o své štěstí.

S láskou Kristýna

Kristyna Skvarova Reiki leceni

Kristýna Škvárová

Reiki terapeutka a léčitelka

Reiki zasvěcení a kurz na dálku – nyní zdarma pro zdravotnictví

Reiki zasvěcení a kurz na dálku – RDA – Distant Reiki Attunements – nyní zdarma pro zdravotnictví
Reiki vzdálené zasvěcení pořádám mimořádně zdarma pro zdravotníky, policisty, hasiče a sociální služby.
Zasvěcení probíhá po zaslání přihlášky a zaškrtnutí kurzu Reiki 1 Distant – zdarma nebo Reiki 2 Distant – zdarma.
Součástí přípravy na zasvěcení je zaslání fotografie a rozhovor po telefonu. Následně Vám zašlu materiály ke kurzu na Váš email.
Jak kurzy probíhají?
Reiki vzdálené zasvěceni trvá 15 min v době na které se domluvíme. Samozřejmá je i podpora prostřednictvím emailu a telefonu po zasvěcení.
Prosím ostatní, nezneužívejte tuto možnost! Nabídka zdarma platí jen pro vyjmenované profese.
Pro ostatní zájemce, kteří nejsou z výše uvedené oblasti, nabízím velmi příznivou cenu:
Kurz Reiki 1 Distant cena 850,- Kč
Kurz Reiki 2 Distant cena 1.250,- Kč
Mezi kurzem Reiki 1 a Reiki 2 je třeba dodržet odstup 3-4 týdny.
Tyto kurzy jsou určeny pro zájemce, kteří se nemohou zúčastnit klasických kurzů Reiki. Každému zájemci o kurz, který se přihlásí zašlu email s platebními údaji. Po úhradě ceny je postup stejný jako pro pracovníky ve zdravotnictví. Vřele doporučuji všem, kteří budou vzdáleně zasvěceni do Reiki, aby se po uvolnění nařízení po době nouzového stavu zúčastnili i klasického kurzu Reiki se slevou 50%.
Tato nabídka platí pro přihlášené do 30.4.2020
Na obrázku může být: 1 person, smiling
Petr
Mistr Reiki

Aktuální stav lidstva, SARS-CoV-2 a REIKI

Obracíte se na mne často s otázkou, jak nejlépe s pomocí Reiki preventivně působit nebo jak uzdravit tělo z napadení koronavirem SARS-CoV-2. Jaké pozice Reiki jsou nejúčinnější, jak často a dlouho působit, jak ještě více zesílit léčebné vlastnosti Reiki.

Pojďme vytvořit silné energetické pole Reiki v nás. Všichni, kdo pracujete s Reiki, použijte Reiki relaxaci, Reiki meditaci nebo vaší oblíbenou meditaci k zářivému spojení s léčebnou energií, kterou máme okolo sebe k dispozici. Použijte k tomu symbol Reiki, který je vám nejbližší, použijte korunní čakru nebo srdeční čakru. Koncentrujte tuto energii v sobě a průběžně ji využijte k vyzáření kolem sebe. Ve svých představách a vizích rozšiřujme toto vibrační pole nad celou krajinou, zemí a všemi světadíly. Vaše obrazy a vize směřujte k infekční odolnosti každého člověka a současně celého lidstva.

Lidská civilizace zažívala vpády infekcí v celé své historii. Často umíraly miliony lidí na celém světě.  Dnes poprvé v dějinách lidstva máme šanci pomocí společného úsilí všech profesí, propojení celého světa, superpočítačů, internetu a sociálních sítí šíření viru zastavit. Toto společné úsilí, víra a nadšení může vytvořit novou vibraci na planetě a posunout celé lidstvo vibračně výš. Může to být výroba roušek, posílání inspirativních videí a vtipů, sdílení radosti, vytváření dobré nálady a pomoc ostatním. Každý můžeme přispět svým malým kouskem do vytvoření zářivé mozaiky posunu celého lidstva. 

Pojďme vytvořit společné vibrační pole na podporu vědců při hledání preparátu na prevenci a na vyléčení napadení těla koronavirem, na podporu mecenášů a osvícených politiků.

Posílejte Reiki kdykoliv třeba 10x denně v době, kdy jste napojeni na Reiki a máte radostnou mysl a otevřené srdce.

Petr Chmelík, mistr Reiki