Archiv aktualit

REIKI a Covid-19

Covid – 19 není božím trestem, ale opakujícím se pokusem přírody o nastolení rovnováhy. Ano, je to drastický způsob z pohledu naší civilizace. Civilizace, která však denně pošlapává humanistické principy a často jedná s některými lidmi hůře než se zvířaty.

Jen zdravý a silný imunitní systém má největší šanci identifikovat tento vir a zabránit jeho šíření. Pro podporu vašeho imunitního systému užívejte přírodní vitamíny, prodlužte pobyt v přírodě a pěstujte dobrou náladu a lásku v srdci a mysli.

Největším přínosem Reiki je posilování přirozené imunity. Doporučuji komplexní každodenní aplikaci Reiki ve spojení s aktivní meditací.

Prosím praktikující Reiki, aby prováděli vzdálené energetické léčení pro infikované jednotlivce a skupiny napadené virem. Pro konzultace mne kontaktujte na 602 233 802 nebo chmelik@reiki.cz

Petr Chmelík, mistr Reiki

Nové kurzy REIKI na období do konce března

Vypsal jsem nové termíny kurzů REIKI na období do konce března 2020, můžete se přihlásit v sekci kurzy nebo na chmelik@reiki.cz. Současně můžete využít i individuální termíny kurzů všech stupňů v Praze a v Českých Budějovicích o které si můžete napsat ????

PF 2020

Krásný rok 2020 naplněný radosti z Vaší práce, plný zdraví a lásky v každodenním životě a prožívání těch nejkrásnějších pocitů Vám přeje Petr Chmelík

Nově přidaný kurz Reiki 1.stupně v Praze

Kurz Reiki 1. st., který pořádám v Praze v sobotu 25.1.2020 je již skoro naplněn. Vypsal jsem nový termín kurzu na neděli 26.1.2020, takže se máte možnost přihlašovat i na tento termín 🙂 Přihlašovat se můžete v sekci kurzy nebo na chmelik@reiki.cz. Současně můžete využít i individuálních termínů kurzů v Praze a v Českých Budějovicích o které si můžete napsat 🙂

Nové prostory pro léčení a Reiki terapii

              Od listopadu 2019 pořádám individuální a skupinové kurzy pro malý počet účastníků v příjemných prostorech v Praze 2 Vinohradech.
              V těchto prostorech provádím i Reiki léčení. Je možné se objednávat na víkendové i pracovní dny na Telefonním čísle 602 233 802 nebo chmelik@reiki.cz.