Archiv aktualit

Kurzy Reiki leden 2021

Milí zájemci o kurzy Reiki,

v těchto dnech Vám nabízím nové lednové prezenční termíny kurzů Reiki 1 a Reiki 2 v Praze. Termíny jsou již za 14 dní. Kurz Reiki 1 proběhne v sobotu 30.1.2021 a kurz Reiki 2 v neděli 31.1.2021. Na kurzech je ještě několik volných míst. Další informace a přihlášku naleznete v sekci kurzy.

Můžete využít i zasvěcení na dálku v kombinaci s klasickým kurzem v posunutém termínu dle Vašeho výběru.

Rád Vám poskytnu další informace ke kurzům a těším se na viděnou:-)

S přáním zdraví a krásné energie

Petr, mistr Reiki učitel

Petr Chmelík Mistr Reiki

Každý z nás je jedinečný!

Jak je možné být vyjímečný, když každý z nás je zářivé světlo? Neexistuje totiž nic, čím nejsme. Všichni jsme hvězdami na nebi, jen síla našeho žáru a svitu se odvíjí podle naší současné životní situace. Šťastní lidé mohou osvítit náš svět a být inspirací ostatním. Ty méně zářivé hvězdy nás mohou popálit svou nespokojeností a zlostí, přes to jsou pro nás nezbytné, protože nám dávají úžasné životní lekce. I méně zářívá hvězda si najde mezi všemi na nebi tu, která svítí podobně a společně souzní.
Naše jedinečnost vyplývá z nehmotných ovšem láskyplných předností, které obohacují a posilují druhé. Kdo je tedy jedinečný?
Je to osoba s velkou dávkou optimismu, která vidí všude naději, radost a povzbuzení předává za každých okolností. Vzpomíná na všechny své neúspěchy s úctou a láskou, protože veškerá dobrodružství jsou smyslem života i když cesta vede tam, kde pociťujeme největší strach. Může to být osoba, která probouzí v lidech pocit bezpečí a její útěcha, dokáže setřít slzy z očí. Bezpodmínečnou láskou potěší každé srdce, prohlubuje v lidech empatii, soucit a solidaritu. Porážku bere jako výzvu a cestu k novým začátkům, kdy se poučí z minulých obtíží, tím získá úlevu. Příval energie zužitkuje pro tvoření nádherných projektů a učením prohloubí své vědomí. Otevře se moudrosti, rozšíří svůj nadhled. Odhodlá se jít si pro své štěstí, pak sny a úspěch uskutečňuje velice snadno, díky projevovaní neustálé vděčnosti za vše, co od života získává. Netrápí se samotou, tu využívá pro komunikaci sama se sebou, kdy se dostává do vnitřní rovnováhy a upevnuje tak své zdraví.

Být jedinečný znamená být zvláštní. Všichni vidíme jedinečnost v něčem a v někom jiném. Já jedinečnost vnímám s každým novým dnem.

S láskou Kristýna

Kristýna Škvárová, DiS.

Reiki terapeutka a léčitelka, mistr Reiki

Kristýna Škvárová

Reiki přání a rok 2021

Milí příznivci Reiki a všichni lidé,

přeji Vám v roce 2021 plno síly, lásky a světla. To jsou i hlavní myšlenky a energie se kterými pracujeme v Reiki.

Přeji si, abychom se v roce 2021 často setkávali na Reiki seminářích, pravidelných Reiki setkáních u čaje a hledali společně smysl a radost ze života.

Některé semináře zatím pořádám v omezeném počtu lidí a věřím, že se omezení během krátké doby uvolní.

Přeji nám, ať naše energie a duše září každým dnem jasněji. Ať děláme radost sobě a druhým. Říkejme si mnohem víc co ke druhému člověku cítíme a nebojme se s láskou vyjádřit svoje pocity, emoce, názory a přání. Více se ptejme a nacházejme odpovědi. Ti druzí na to často čekají a jejich srdce a mysl po tom touží.

Zářivý rok 2021 plný světla v našich duších a splněných šťastných přání !

Petr Chmelík, mistr Reiki učitel

Reiki PF 2021

 

 

Praha Kurz REIKI 2 pokročilá – kurz se koná 12.12. 2020 🙂

Kurz Reiki 2 pokročilé techniky navazující na kurz Reiki 2 v sobotu 12.12.2020 v Praze se uskuteční v počtu do 5 účastníků. Na kurzu budeme trénovat originální Usuiho techniky, odstraňovat blokace a posilovat afirmace. Na termín se můžete přihlašovat v sekci Kurzy reiki nebo můžete poslat email na chmelik@reiki.cz

Na kurz zvu všechny absolventy kurzů Reiki 2 🙂

Krásný předvánoční čas

Petr Chmelík, mistr Reiki

Reiki kurzy

Praha Kurz REIKI 1 – kurz se koná 13.12. 2020 🙂

Mám radostnou předvánoční zprávu. Kurz Reiki 1 v neděli 13.12.2020 v Praze se uskuteční v počtu do 7 účastníků. Na termín se můžete přihlašovat v sekci Kurzy reiki nebo můžete poslat email na chmelik@reiki.cz

Na kurz s předvánoční atmosférou všechny zájemce zvu 🙂

Krásný předvánoční čas

Petr Chmelík, mistr Reiki

Reiki kurzy

Nové kurzy v Praze a Českých Budějovicích

Milí zájemci o kurzy Reiki,

v těchto dnech Vám nabízím nové prosincové termíny kurzů Reiki všech stupňů v Praze a v Českých Budějovicích. Můžete využít i zasvěcení na dálku v kombinaci s klasickým kurzem v posunutém termínu dle Vašeho výběru.

Rád Vám poskytnu další informace ke kurzům a těším se na viděnou:-)

S přáním zdraví a krásné energie

Petr

Petr Chmelík Mistr Reiki

Termíny kurzů Reiki 17.-18.10. zůstávají v platnosti

Milí příznivci Reiki a zájemci o kurzy,

termíny kurzů Reiki v následujícím období se nemění ani po opatřeních která vstoupila v platnost od 14.10. Kurzy budou uspořádány ve skupině do pěti účastníků. Na tyto termíny se ještě můžete hlásit:-)

Rád Vám poskytnu další informace ke kurzům a těším se na viděnou:-)

S přáním zdraví a krásné energie

Petr

Petr Chmelík Mistr Reiki

Petr Chmelík, mistr Reiki