Archiv aktualit

Nové kurzy Reiki jako dárek

Zvu Vás na termíny kurzů Reiki 1, Reiki 2 a Reiki 3 v roce 2023. Můžete se přihlašovat na termíny kurzů v roce 2023 v sekci Kurzy Reiki.

Ke každému kurzu Vám rád zašlu podrobné informace o programu a využití kurzu pro Vás i pro využití techniky Reiki pro ostatní.

Ještě máte i možnost zakoupit voucher na kurz Reiki jako vánoční dárek s termínem podle osobního výběru po celý rok 2023.

Přeji Vám, ať je Vaše cesta osvětlena sluncem.

Petr Chmelík

   

Adventní kurz Reiki 1 v sobotu 26.11.

Milí příznivci Reiki,

zvu Vás na předvánoční kurz Reiki 1, ještě než začnou vánoční přípravy. Kurz proběhne v sobotu 26.11. a můžete se hlásit přímo přes přihlášku na stránkách www.reiki.cz nebo telefonicky na můj telefon 602233802.

Součástí kurzu jsou nejen praktické materiály a certifikát, ale i malý vánoční dárek.

Zvu Vás na prožití soboty s energií a bez nakupování.

Přeji Vám krásný předvánoční čas.

Petr Chmelík

 

Objevování síly krystalů a Reiki

Milí příznivci Reiki a energií. Zvu vás na nový rozšířený seminář o krystalech. Součástí semináře bude kromě meditace s krystaly i přikládání krystalů na energetická centra a dráhy.
Budeme pracovat s energií krystalů na dálku a vytvářet energetické mandaly. Proto je seminář vhodný pro absolventy Reiki druhého stupně.
Každý účastník obdrží jako dárek kámen, který si pocitově vybere pro harmonizaci své energie.

Seminář proběhne v menší skupině v neděli 11.12.2022.

Na seminář se můžete přihlásit v sekci kurzy nebo emailem chmelik@reiki.cz

Těším se na setkání s Vámi:-)

Petr Chmelík, mistr Reiki

 

Kurzy Reiki v podzimní náladě

Vítejte v podzimní krásně barevné náladě. Pro druhou polovinu letošního roku jsem připravil několik novinek. Co zůstává stejné jsou především prezenční skupinové i individuální kurzy Reiki všech stupňů. Tuto tradici jsem udržel i v době minulé.

Pro úplně nové zájemce o kurz Reiki 1 jsem připravil “testovací balíček” Ten je určen především pro ty z vás, kteří se nemohou rozhodnout, zda přijít na kurz Reiki. Základem balíčku je Reiki terapie v trvání 30 min a praktické informace ke kurzu včetně odpovědí na Vaše otázky. Na toto setkání se můžete hlásit na emailu chmelik@reiki.cz

Druhá novinka je určena především pro maminky na mateřské. Je to možnost rozdělení individuálního kurzu na dvě části po třech hodinách. Oba termíny je možné domluvit pro individuální čas v různé dny.

Ať se máme v následující době všichni krásně a svítí nám slunce na naší cestu.

Petr Chmelík

 

 

 

Bod zlomu?

Masakr devatenácti dětí v Texasu je hrozný a jejich vrah byl nelítostný zabiják. Je to smutné a obrovsky nešťastné. O to víc, že řeči všech politiků jsou bezzubé a ani neřeší tuto krizi.

Kolika lidem se v ten okamžik zhroutil život a kolik dalších lidí v ten den přestalo věřit ve smysl života. Musíme připustit myšlenku, že svět bez zásadní změny myšlení všech, bude čím dál více krvavý. Je čas na změnu ještě pár měsíců (roků) nebo už je pozdě?

Lidský život přestává mít cenu. Rozevírají se nůžky mezi chudými a bohatými, mezi milujícími a nenávidícími. Dějiny byly plný nespravedlnosti a násilí, ale také lásky a pomoci. Jsou tyto stará schémata násilí již na odchodu a je to jejich poslední silný záchvěv?

Modlení kulky nezastaví! V honbě za penězi a majetkem přehlížíme trápení druhých nešťastných lidí, ale i národů!

Začněme to všichni měnit!

Prosím, pište i svoje pocity a myšlenky! Děkuji!

Petr Chmelík

 

 

Přijďte se naučit pracovat s vnitřní energií.

Zvu vás všechny, kteří se zajímáte o svojí harmonii na odpolední workshop s praktickými ukázkami reiki a jógy.
Hlásit se můžete na níže uvedené emaily. Začínáme ve čtvrtek 25.5. od 18.30 v Jóga centru v ulici V horkách 8, Praha 4 – Nusle.
Úhrada workshopu je na místě 200,-Kč.

 

Mnoho z nás pracuje s reiki a skrze tuto nádhernou techniku k nám přichází světlo z hlubokého vesmíru. Málokdo si ale uvědomuje, že i toto nádherné zářivé světlo může vycházet z našich srdcí.
Petr Chmelík, mistr Reiki učitel
Dechové cvičení nám pomáhá rozproudit krev v těle s dostatkem kyslíku. Pomáhá odplavit škodlivé látky z těla a napojit se na svoje tělo. Jóga nám umožňuje nacítit se na naše tělo a následně mu naslouchat. I jóga má pozice určené našim čakrám, pro jejich povzbuzení a správnou funkci. Protažení těla je další z mnoha benefitů,  které nám jóga dává.
Dita Votápková, mistr Reiki a lektorka jógy
Petr Chmelík Mistr Reiki

Kdy je člověk připraven na kurz Reiki?

V nedávné době mi přišel e-mail, kde zájemce o kurz Reiki 1 napsal, že by měl být na kurz Reiki více pročištěný. Jak moc má být člověk, který chce přijít na kurz pročištěný a jak má být připravený?

Nejdříve si řekněme v čem spočívá kurz Reiki 1. Léčebně harmonizační spirituální systém Reiki je členěný do stupňů pro postupné zvyšování vibrační hodnoty energie se kterou pracujeme. Při každém stupni probíhá aktivace čaker pro konkrétní stupeň. Už rozhodnutí začít pracovat s Reiki a přijít na kurz vytváří v člověku nastavení pro úspěšné přijímaní Reiki. I samotná kniha o Reiki může vytvořit vnitřní pocity a vibrace podobné naladění do Reiki při kurzu. Samotné naladění pak aktivaci čaker stabilizuje. Naladění do Reiki je startem pro vlastní harmonizační a čistící proces v každém z nás. Je pak na každém z nás, jestli poslechneme signály našeho těla a čištění bude jen povrchní nebo i na hlubší úrovni.

Právě kurz Reiki 1 je určen pro všechny, kteří mají vnitřní pocit začít více pracovat s vlastní energií a využívat pozitivní energie kolem nás.

Tento rok je to 100 let, kdy byl začátek praktikování Reiki.

Přeji nám všem krásné dny.

Petr Chmelík

mistr Reiki

Usui Shiki Ryoho – the Usui System of Natural Healing