Archiv aktualit

Setkání s Terkou, Petrem a Pavlou 15.-18.8.2024 – Reiki, Šamanismus a Taichi

Zvu Vás na letní víkend v přírodě s Reiki, meditacemi, šamanismem a Taichi.

Reiki meditace a ladění na Reiki pro krásný přítomný okamžik i celý den nebo život. Možnost zasvěcení do Reiki 1 – naladění a aktivace čaker / praktické seznámení s reiki. Pro pokročilé znovu zasvěcení reiki 1,2 k revitalizaci a pročištění kanálu. Krystaly – praktické léčení pomocí krystalů.

Seznamujeme se se šamanským vciťováním. Pro pokročilé procvičujeme naučené techniky z minulých seminářů, přidáváme nové techniky – pohyb a vcítění skupiny. Možnost jak najít techniku k pojmenování velkého JÁ dle šamanských technik Indiánů.

Práce s dechem a hlasem, Tai chi cvičení pro radost ze života a z pohybu. Cvičení pro regulaci mysli a dechu za účelem řízení nebo podpory toku čchi. Protože čchi hraje v životních procesech lidského těla důležitou úlohu, regulace toku čchi se používá k zachování zdraví a léčbě nemocí. Čchi kung meridiánová sestava – zdravotní cvičení pramenící z moudrosti čínské medicíny. Je soubor dvanácti forem, z nichž každá uvolňuje jednu z dvanácti akupunkturních drah (meridiánů) a posiluje orgán, který na dané dráze leží.

https://www.tiamatway.cz/seminare-praha/

Zájezd za Reiki do Japonska 29.8. – 9.9.2024

Milí příznivci Reiki,

nabízím Vám mimořádnou příležitost se zúčastnit zájezdu do Japonska na místa, kde se započala cesta Reiki a kde meditoval Mikao Usui. Tato místa společně navštívíme a prožijeme jejich neopakovatelnou energii.

Součástí kurzu jsou Reiki meditace, Reiki zasvěcení do 1.st. a návštěvy chrámů a klášterů na hoře Kurama. Zájezdem nás bude provázet Peter Korbuly. Pracuje a žije v Japonsku více jak 20 let a je jedním z nejzkušenějších průvodců v zemi. Zná dokonale kulturu i tradice a má bohaté zkušenosti s náročnou klientelou, jako je Michelle Obama, Ivan Gasparovič, Matt Cameron, Aviril Lavigne a další. 

Zájezd pořádám ve spolupráci s cestovní agenturou Nomadic women ve dnech 29.8.- 9.9.2024

https://www.nomadicwomen.net

Program kurzu najdete na níže uvedeném odkazu

https://www.nomadicwomen.net/japonsko-reiki

nebo Reiki Japosko 2024

V případě zájmu mne, prosím, napište na chmelik@reiki.cz

Svoje přihlášky posílejte nejpozději do 31.5.2024 na nomadicwomen3@gmail.com

Těším se na setkání s Vámi na cestě do Japonska

Petr Chmelík      

Zájezd Japonsko www.reiki.cz

 

Kurz Reiki Terapeut – novinka

Milí absolventi kurzů Reiki,

představuji Vám nový kurz, který je přípravou na kurz Reiki Mistr Terapeut a Reiki Mistr Učitel. Kurz obsahuje techniky kurzů Reiki 1, Reiki 2 a Reiki 2a. Kurz je praktický a zahrnuje trénink léčení Reiki, rozšířené techniky s Reiki symboly, originální techniky Mikao Usui a praktické rady a tréninky před kurzem Reiki Mistr Terapeut.

Kurz je určen pro absolventy kurzů prvního a druhého stupně Reiki (Reiki 2 a Reiki 2a)

Rád Vám poskytnu další informace ke kurzu.

Termín kurzu je v neděli 25.2.2024

Těším se na setkání s Vámi 🙂

Petr Chmelík

Kurz Reiki 1.st. v Jóga centru 24.02.2024

Milí příznivci a zájemci o Reiki,

připravil jsem pro vás kompletní kurz Reiki 1.st. včetně naladění čaker do energie Reiki. Kurz se koná tentokrát v Jóga centru v Praze http://www.reiki-joga.cz

Součástí kurzu bude i seznámení s cvičením jógy na posílení energie čaker ve spolupráci s Jóga centrem.

Přihlašovat se můžete v sekci https://reiki.cz/kurzy-reiki/

Těším se na setkání s vámi 🙂

Petr Chmelík, mistr Reiki učitel

 

 

 

Nové kurzy Reiki jako dárek

Zvu Vás na termíny kurzů Reiki 1, Reiki 2 a Reiki 3 v roce 2023. Můžete se přihlašovat na termíny kurzů v roce 2023 v sekci Kurzy Reiki.

Ke každému kurzu Vám rád zašlu podrobné informace o programu a využití kurzu pro Vás i pro využití techniky Reiki pro ostatní.

Ještě máte i možnost zakoupit voucher na kurz Reiki jako vánoční dárek s termínem podle osobního výběru po celý rok 2023.

Přeji Vám, ať je Vaše cesta osvětlena sluncem.

Petr Chmelík

   

Adventní kurz Reiki 1 v sobotu 26.11.

Milí příznivci Reiki,

zvu Vás na předvánoční kurz Reiki 1, ještě než začnou vánoční přípravy. Kurz proběhne v sobotu 26.11. a můžete se hlásit přímo přes přihlášku na stránkách www.reiki.cz nebo telefonicky na můj telefon 602233802.

Součástí kurzu jsou nejen praktické materiály a certifikát, ale i malý vánoční dárek.

Zvu Vás na prožití soboty s energií a bez nakupování.

Přeji Vám krásný předvánoční čas.

Petr Chmelík