Archiv aktualit

Praha Kurz REIKI 1 – kurz se koná 13.12. 2020 🙂

Mám radostnou předvánoční zprávu. Kurz Reiki 1 v neděli 13.12.2020 v Praze se uskuteční v počtu do 7 účastníků. Na termín se můžete přihlašovat v sekci Kurzy reiki nebo můžete poslat email na chmelik@reiki.cz

Na kurz s předvánoční atmosférou všechny zájemce zvu 🙂

Krásný předvánoční čas

Petr Chmelík, mistr Reiki

Reiki kurzy

Nové kurzy v Praze a Českých Budějovicích

Milí zájemci o kurzy Reiki,

v těchto dnech Vám nabízím nové prosincové termíny kurzů Reiki všech stupňů v Praze a v Českých Budějovicích. Můžete využít i zasvěcení na dálku v kombinaci s klasickým kurzem v posunutém termínu dle Vašeho výběru.

Rád Vám poskytnu další informace ke kurzům a těším se na viděnou:-)

S přáním zdraví a krásné energie

Petr

Petr Chmelík Mistr Reiki

Termíny kurzů Reiki 17.-18.10. zůstávají v platnosti

Milí příznivci Reiki a zájemci o kurzy,

termíny kurzů Reiki v následujícím období se nemění ani po opatřeních která vstoupila v platnost od 14.10. Kurzy budou uspořádány ve skupině do pěti účastníků. Na tyto termíny se ještě můžete hlásit:-)

Rád Vám poskytnu další informace ke kurzům a těším se na viděnou:-)

S přáním zdraví a krásné energie

Petr

Petr Chmelík Mistr Reiki

Petr Chmelík, mistr Reiki

 

 

 

Osudová setkání, naše duše a transformace

„Osudová setkání jsou naplánovaná a nelze je minout, jsou v původním plánu našich duší.“

Jak se vůbec muž a žena najdou? Rozhodující je síla přitažlivosti. Roli nehraje vzdálenost bydliště, kulturní překážky, věkový rozdíl ani společenské postavení. Když dva lidé vědomě či nevědomě touží po stejném poznání, dostanou se do rezonančního pole a tím jsou všechny zdánlivé překážky překonatelné. Když vstoupíme s člověkem do rezonance, existuje už jen absolutní blízkost. Je nám přisouzen člověk, který je v podstatě stejný. Má stejné vlastnosti, zranění, přání a touhy, je to stejně kmitající energie, která nás spojila v rezonanční pole. Napojení na rezonanční pole k druhému je tak silné, že neovládneme své pocity. Přemůže nás to. Nemůžeme se od druhého odpoutat. Jsme při pomyšlení na druhého sexuálně vzrušeni. Je nám často smutno a naše myšlenky se točí jen kolem jedné osoby. Přitažlivost je tak silná, že se třeseme, pláčeme nebo naopak máme motýlky v břiše. Mezi dvěma lidmi nemusí probíhat verbální komunikace a přesto cítí, že na sebe vzájemně myslí nebo po sobě truchlí. Tichá výměna informací probíhá na energetické úrovni, především přes naše srdce.

„Na těch nejdůležitějších setkáních se naše duše domluví ještě dřív, než se setkají těla.“

Dvojice lidí se setkává vždy v ten nejlepší čas, kdy jsou oba partneři na společnou zkoušku připraveni. Je to cesta k bezpodmínečné lásce duše k duši. Tato „osudová cesta“ je důležitým poznáním vnímání vztahovosti a sebe samého. Tento typ vztahu je již od samého začátku čímsi zatížen, lidé jsou odlišní či nekompatibilní. Často se takový vztah nedaří posunout dále. Ti lidé, kteří v našem životě momentálně figurují mají své opodstatnění i funkci. Zažíváme s nimi situace k pochopení určité lekce „lekce sebelásky“. Interakce mezi dvěma lidmi je o tom, jaké informace předáváme druhému a jaké informace získáváme o sobě z druhého. Dostáváme potřebné impulsy k transformaci, vedoucí k bezpodmínečné lásce. Naučíme se neztratit sebe v druhém a nezahltit druhého sám sebou. Tímto procesem pročistíme vše, co je v daný čas umožněno. Vnitřní touha a vášeň k druhému v nás vyvolá potřebu dobrat se pravdy o našem bytí. 

Začneme se tak zajímat o „duchovní život“ a „hmotný život“. Každý pár má dán jiné důvody, proč se tito dva lidé setkali a co se mají od sebe naučit. Vzájemný růst umožňuje páru individuální vývoj a léčení vnitřních zranění. Usilováním o propojení s daným člověkem nás vede k odvážným krokům. 

Osudová setkání vyvolávají v lidech rozechvění a nemožnost přestat na druhého myslet, potřebu s ním neustále být, což znamená, že má tento člověk pro nás a náš život důležité poselství. Každý takový vztah je darem. Záleží na nás, zda dokážeme tento dar rozpoznat. Když prožíváme tento stav „závislosti“ s láskou v srdci k druhému, pochopíme naší lekci snadno. Získáme potřebné poznání a pročištění vztahových situací.  Je-li postoj k druhé osobě plný obviňování a zlosti, pravda o nás samých nám bude ještě dlouhodobě skryta a  „osudová přitažlivost“ se nám bude v životě znovu opakovat jen s jinou osobou.

           “Čemu věnuješ pozornost to roste. Čemu se bráníš, to přetrvává.”

Snažte se vyřešit každou situaci ve vašem životě i tu nepříjemnou, protože vás stejně dohoní. Uvědomte si, že to, čemu věnujeme pozornost roste. Neřešené situace a pocity, které ignorujeme, v nás vytváří zvyšující se napětí a sílí.

S láskou Kristýna
Kristyna Skvarova Reiki leceni
Kristýna Škvárová
Mistr Reiki

Nové kurzy Reiki

Připravil jsem pro vás nové termíny kurzů Reiki všech stupňů.

Na přihlášení můžete využít přihlášku v sekci Kurzy Reiki nebo mně poslat email na kurzy@reiki.cz

Těším se na vaše dotazy a podzimní kurzy Reiki:-)

Petr

Na obrázku může být: 1 person, smiling

Petr Chmelík

Mistr Reiki

 

14.9. – 22.9. Výpadek služeb hostingu

Dneska byl obnoven provoz www.reiki.cz 🙂

Výpadek byl způsoben nefunkčností služeb již minulého poskytovatele hostingu.

Všem se omlouvám za nedosažitelnost www.reiki.cz

Děkuji za trpělivost 🙂

Petr

Na obrázku může být: 1 person, smiling

Petr Chmelík

Mistr Reiki

Jak meditace ovlivní Váš život

Je úplně běžný den. V mém životě se nic nezměnilo pořád stejní lidé, povinnosti, kariéra, finance a ve světě stále stejné problémy. Změnila se jediná věc. Moje srdce se cítí neskutečně šťastné, naplněné, milované, neporazitelné, silné, překypující láskou. Má ochraňující potřebu pro všechny tvory, lidi, bytosti na světě a celou přírodu. Má pochopení pro každé špatné chování ostatních lidí a nikoho neodsuzuje a nekritizuje, prostě miluje všechny za každých okolností. Moje srdce mi kreslí do očí jiskru štěstí, do úsměvu posílá bezstarostnost, do celé tělesné schránky vnitřní klid.

Je to neskutečně nepopsatelný pocit, kdy cítím, že všechno, co se děje je naprosto správné. Vše je tak krásně provázané a promyšlené. Ten okamžik, budit se šťastný a vůbec nevědět proč, je okouzlující. Stačí jen to, že svítí sluníčko nebo, že jsem mohla dnes otevřít oči. 

Rozdávám lásku všude kolem sebe a učím jí žít lidi kolem mě. Zaměřuji se na pozitivní věci a smutek nechávám minulostí. Přepadá mě opakovaně pocit absolutního štěstí. Někdy je tak silný, až pláču, protože mám pocit, že víc ho nedokážu unést. Napadá mě, čím jsem si ho tolika zasloužila a v tu chvíli myslím na ostatní lidi a nejraději bych se s nimi rozdělila. Pluji na těch nejkrásnějších energiích lásky sama k sobě a celému světu. Vnímám svou duši, srdce a tělo tak harmonické. Jsem nadnesená pocitem blaha a vnímám život tak, že když proti mně někdo vystřelí, tak vstanu. Nikdy jsem se necítila víc šťastně než teď, mám veškeré věci ve svých rukou a dokážu vše pozitivně ovlivnit. Jsem tvůrce božské radosti pro každého, kdo potřebuje podpořit. 

Tak tohle jsem „Já“ po 19 měsících pravidelné meditace.

Co získáte? Získáte bezpodmínečnou lásku a celoživotní zdraví. Zasloužíte si to, tak na sobě pracujte a pak už jen „Vítejte v krajině, kde se zlo na dobro mění.“

Nenechte se okrádat o své štěstí.

S láskou Kristýna

Kristyna Skvarova Reiki leceni

Kristýna Škvárová

Reiki terapeutka a léčitelka