Archiv aktualit

Reiki přání a rok 2021

Milí příznivci Reiki a všichni lidé,

přeji Vám v roce 2021 plno síly, lásky a světla. To jsou i hlavní myšlenky a energie se kterými pracujeme v Reiki.

Přeji si, abychom se v roce 2021 často setkávali na Reiki seminářích, pravidelných Reiki setkáních u čaje a hledali společně smysl a radost ze života.

Některé semináře zatím pořádám v omezeném počtu lidí a věřím, že se omezení během krátké doby uvolní.

Přeji nám, ať naše energie a duše září každým dnem jasněji. Ať děláme radost sobě a druhým. Říkejme si mnohem víc co ke druhému člověku cítíme a nebojme se s láskou vyjádřit svoje pocity, emoce, názory a přání. Více se ptejme a nacházejme odpovědi. Ti druzí na to často čekají a jejich srdce a mysl po tom touží.

Zářivý rok 2021 plný světla v našich duších a splněných šťastných přání !

Petr Chmelík, mistr Reiki učitel

Reiki PF 2021

 

 

Praha Kurz REIKI 2 pokročilá – kurz se koná 12.12. 2020 🙂

Kurz Reiki 2 pokročilé techniky navazující na kurz Reiki 2 v sobotu 12.12.2020 v Praze se uskuteční v počtu do 5 účastníků. Na kurzu budeme trénovat originální Usuiho techniky, odstraňovat blokace a posilovat afirmace. Na termín se můžete přihlašovat v sekci Kurzy reiki nebo můžete poslat email na chmelik@reiki.cz

Na kurz zvu všechny absolventy kurzů Reiki 2 🙂

Krásný předvánoční čas

Petr Chmelík, mistr Reiki

Reiki kurzy

Praha Kurz REIKI 1 – kurz se koná 13.12. 2020 🙂

Mám radostnou předvánoční zprávu. Kurz Reiki 1 v neděli 13.12.2020 v Praze se uskuteční v počtu do 7 účastníků. Na termín se můžete přihlašovat v sekci Kurzy reiki nebo můžete poslat email na chmelik@reiki.cz

Na kurz s předvánoční atmosférou všechny zájemce zvu 🙂

Krásný předvánoční čas

Petr Chmelík, mistr Reiki

Reiki kurzy

Nové kurzy v Praze a Českých Budějovicích

Milí zájemci o kurzy Reiki,

v těchto dnech Vám nabízím nové prosincové termíny kurzů Reiki všech stupňů v Praze a v Českých Budějovicích. Můžete využít i zasvěcení na dálku v kombinaci s klasickým kurzem v posunutém termínu dle Vašeho výběru.

Rád Vám poskytnu další informace ke kurzům a těším se na viděnou:-)

S přáním zdraví a krásné energie

Petr

Petr Chmelík Mistr Reiki

Termíny kurzů Reiki 17.-18.10. zůstávají v platnosti

Milí příznivci Reiki a zájemci o kurzy,

termíny kurzů Reiki v následujícím období se nemění ani po opatřeních která vstoupila v platnost od 14.10. Kurzy budou uspořádány ve skupině do pěti účastníků. Na tyto termíny se ještě můžete hlásit:-)

Rád Vám poskytnu další informace ke kurzům a těším se na viděnou:-)

S přáním zdraví a krásné energie

Petr

Petr Chmelík Mistr Reiki

Petr Chmelík, mistr Reiki

 

 

 

Osudová setkání, naše duše a transformace

„Osudová setkání jsou naplánovaná a nelze je minout, jsou v původním plánu našich duší.“

Jak se vůbec muž a žena najdou? Rozhodující je síla přitažlivosti. Roli nehraje vzdálenost bydliště, kulturní překážky, věkový rozdíl ani společenské postavení. Když dva lidé vědomě či nevědomě touží po stejném poznání, dostanou se do rezonančního pole a tím jsou všechny zdánlivé překážky překonatelné. Když vstoupíme s člověkem do rezonance, existuje už jen absolutní blízkost. Je nám přisouzen člověk, který je v podstatě stejný. Má stejné vlastnosti, zranění, přání a touhy, je to stejně kmitající energie, která nás spojila v rezonanční pole. Napojení na rezonanční pole k druhému je tak silné, že neovládneme své pocity. Přemůže nás to. Nemůžeme se od druhého odpoutat. Jsme při pomyšlení na druhého sexuálně vzrušeni. Je nám často smutno a naše myšlenky se točí jen kolem jedné osoby. Přitažlivost je tak silná, že se třeseme, pláčeme nebo naopak máme motýlky v břiše. Mezi dvěma lidmi nemusí probíhat verbální komunikace a přesto cítí, že na sebe vzájemně myslí nebo po sobě truchlí. Tichá výměna informací probíhá na energetické úrovni, především přes naše srdce.

„Na těch nejdůležitějších setkáních se naše duše domluví ještě dřív, než se setkají těla.“

Dvojice lidí se setkává vždy v ten nejlepší čas, kdy jsou oba partneři na společnou zkoušku připraveni. Je to cesta k bezpodmínečné lásce duše k duši. Tato „osudová cesta“ je důležitým poznáním vnímání vztahovosti a sebe samého. Tento typ vztahu je již od samého začátku čímsi zatížen, lidé jsou odlišní či nekompatibilní. Často se takový vztah nedaří posunout dále. Ti lidé, kteří v našem životě momentálně figurují mají své opodstatnění i funkci. Zažíváme s nimi situace k pochopení určité lekce „lekce sebelásky“. Interakce mezi dvěma lidmi je o tom, jaké informace předáváme druhému a jaké informace získáváme o sobě z druhého. Dostáváme potřebné impulsy k transformaci, vedoucí k bezpodmínečné lásce. Naučíme se neztratit sebe v druhém a nezahltit druhého sám sebou. Tímto procesem pročistíme vše, co je v daný čas umožněno. Vnitřní touha a vášeň k druhému v nás vyvolá potřebu dobrat se pravdy o našem bytí. 

Začneme se tak zajímat o „duchovní život“ a „hmotný život“. Každý pár má dán jiné důvody, proč se tito dva lidé setkali a co se mají od sebe naučit. Vzájemný růst umožňuje páru individuální vývoj a léčení vnitřních zranění. Usilováním o propojení s daným člověkem nás vede k odvážným krokům. 

Osudová setkání vyvolávají v lidech rozechvění a nemožnost přestat na druhého myslet, potřebu s ním neustále být, což znamená, že má tento člověk pro nás a náš život důležité poselství. Každý takový vztah je darem. Záleží na nás, zda dokážeme tento dar rozpoznat. Když prožíváme tento stav „závislosti“ s láskou v srdci k druhému, pochopíme naší lekci snadno. Získáme potřebné poznání a pročištění vztahových situací.  Je-li postoj k druhé osobě plný obviňování a zlosti, pravda o nás samých nám bude ještě dlouhodobě skryta a  „osudová přitažlivost“ se nám bude v životě znovu opakovat jen s jinou osobou.

           “Čemu věnuješ pozornost to roste. Čemu se bráníš, to přetrvává.”

Snažte se vyřešit každou situaci ve vašem životě i tu nepříjemnou, protože vás stejně dohoní. Uvědomte si, že to, čemu věnujeme pozornost roste. Neřešené situace a pocity, které ignorujeme, v nás vytváří zvyšující se napětí a sílí.

S láskou Kristýna
Kristyna Skvarova Reiki leceni
Kristýna Škvárová
Mistr Reiki

Nové kurzy Reiki

Připravil jsem pro vás nové termíny kurzů Reiki všech stupňů.

Na přihlášení můžete využít přihlášku v sekci Kurzy Reiki nebo mně poslat email na kurzy@reiki.cz

Těším se na vaše dotazy a podzimní kurzy Reiki:-)

Petr

Na obrázku může být: 1 person, smiling

Petr Chmelík

Mistr Reiki