Archiv aktualit

Vše se děje pro naše dobro – příležitost pro změny v našem životě

Dnešní svět je plný možností, svobody v lásce, rozmanitosti každého odvětví a stejně je na světě tolik nespokojenosti, zlosti a závisti.

Po čem lidé skutečně z celého srdce touží? Po splnění jednoho snu mají v záloze sen další a místo pocitu štěstí, už pociťují nedostatek jiných cílů.

Jak chtějí lidé vysílení, nemocní, plní nenávisti, změnit svůj život k lepšímu? Odpověď je jednoduchá! Musí pocítit nedostatek, aby zjistili, co je skutečné bohatství a tak tu vítáme karanténu.

Může to být naše naděje a spása, náš odrazový můstek pro nejdelší životní a duchovní skok. Je to jako pád do hlubin moře, je to až  samotné dno, na které musíme dopadnout, abychom vyplavali na jeden jediný hluboký nádech pro život.

Každý z nás právě teď dostal možnost změnit a přehodnotit alespoň malý kousek svého života a něco udělat jinak. Zkusme být více odvážní. Vyřešme vztahy, které nás tak dlouho trápí. Vyjádřete lásku člověku, který ani netuší, že ho skutečně milujete. Odpusťte křivdy a nabídněte jako první smír. Spravedlivě pohlížejte na situace ve kterých jste i vy viníkem.

Jen si představte ten obrovsky osvobozující pocit vynoření se z vody po náročném tonutí ve vlastních problémech. Vzrušující výdech nad hladinou plný úlevy, který nás nestál vůbec nic, jen odhodlání osvobodit své srdce.

Udělejte to pro sebe! Poslouchejte hlas svého srdce, za kým a čím Vás táhne, jen on Vás dovede na tu správnou cestu, která Vás obohatí. Cesta za egem je falešná a slepá.

Energie lásky ze srdce je všemohoucí a vibračně silnější než zlo a nenávist. Nezapomeňte, že dokud vychází a svítí slunce, neděje se vůbec nic!

S láskou Kristýna

Kristyna Skvarova Reiki leceni

Kristýna Škvárová

Reiki terapeutka a léčitelka

Kurzy REIKI v období šíření Covid-19

Rozšiřuji možnost individuálních kurzů Reiki pro jednotlivce, abych vyšel vstříc stále větší poptávce po tomto druhu kurzů.

Kurzy Reiki všech stupňů pořádám stále i ve skupinách do 7 lidí.

Na termínu a místě konání kurzu je možné se domluvit telefonicky 602 233 802 nebo emailem chmelik@reiki.cz

Petr Chmelík, mistr Reiki

REIKI a Covid-19

Covid – 19 není božím trestem, ale opakujícím se pokusem přírody o nastolení rovnováhy. Ano, je to drastický způsob z pohledu naší civilizace. Civilizace, která však denně pošlapává humanistické principy a často jedná s některými lidmi hůře než se zvířaty.

Jen zdravý a silný imunitní systém má největší šanci identifikovat tento vir a zabránit jeho šíření. Pro podporu vašeho imunitního systému užívejte přírodní vitamíny, prodlužte pobyt v přírodě a pěstujte dobrou náladu a lásku v srdci a mysli.

Největším přínosem Reiki je posilování přirozené imunity. Doporučuji komplexní každodenní aplikaci Reiki ve spojení s aktivní meditací.

Prosím praktikující Reiki, aby prováděli vzdálené energetické léčení pro infikované jednotlivce a skupiny napadené virem. Pro konzultace mne kontaktujte na 602 233 802 nebo chmelik@reiki.cz

Petr Chmelík, mistr Reiki

Nové kurzy REIKI na období do konce března

Vypsal jsem nové termíny kurzů REIKI na období do konce března 2020, můžete se přihlásit v sekci kurzy nebo na chmelik@reiki.cz. Současně můžete využít i individuální termíny kurzů všech stupňů v Praze a v Českých Budějovicích o které si můžete napsat ????

PF 2020

Krásný rok 2020 naplněný radosti z Vaší práce, plný zdraví a lásky v každodenním životě a prožívání těch nejkrásnějších pocitů Vám přeje Petr Chmelík

Nově přidaný kurz Reiki 1.stupně v Praze

Kurz Reiki 1. st., který pořádám v Praze v sobotu 25.1.2020 je již skoro naplněn. Vypsal jsem nový termín kurzu na neděli 26.1.2020, takže se máte možnost přihlašovat i na tento termín 🙂 Přihlašovat se můžete v sekci kurzy nebo na chmelik@reiki.cz. Současně můžete využít i individuálních termínů kurzů v Praze a v Českých Budějovicích o které si můžete napsat 🙂