Vše se děje pro naše dobro – příležitost pro změny v našem životě

Dnešní svět je plný možností, svobody v lásce, rozmanitosti každého odvětví a stejně je na světě tolik nespokojenosti, zlosti a závisti.

Po čem lidé skutečně z celého srdce touží? Po splnění jednoho snu mají v záloze sen další a místo pocitu štěstí, už pociťují nedostatek jiných cílů.

Jak chtějí lidé vysílení, nemocní, plní nenávisti, změnit svůj život k lepšímu? Odpověď je jednoduchá! Musí pocítit nedostatek, aby zjistili, co je skutečné bohatství a tak tu vítáme karanténu.

Může to být naše naděje a spása, náš odrazový můstek pro nejdelší životní a duchovní skok. Je to jako pád do hlubin moře, je to až  samotné dno, na které musíme dopadnout, abychom vyplavali na jeden jediný hluboký nádech pro život.

Každý z nás právě teď dostal možnost změnit a přehodnotit alespoň malý kousek svého života a něco udělat jinak. Zkusme být více odvážní. Vyřešme vztahy, které nás tak dlouho trápí. Vyjádřete lásku člověku, který ani netuší, že ho skutečně milujete. Odpusťte křivdy a nabídněte jako první smír. Spravedlivě pohlížejte na situace ve kterých jste i vy viníkem.

Jen si představte ten obrovsky osvobozující pocit vynoření se z vody po náročném tonutí ve vlastních problémech. Vzrušující výdech nad hladinou plný úlevy, který nás nestál vůbec nic, jen odhodlání osvobodit své srdce.

Udělejte to pro sebe! Poslouchejte hlas svého srdce, za kým a čím Vás táhne, jen on Vás dovede na tu správnou cestu, která Vás obohatí. Cesta za egem je falešná a slepá.

Energie lásky ze srdce je všemohoucí a vibračně silnější než zlo a nenávist. Nezapomeňte, že dokud vychází a svítí slunce, neděje se vůbec nic!

S láskou Kristýna

Kristyna Skvarova Reiki leceni

Kristýna Škvárová

Reiki terapeutka a léčitelka