Setkání s Terkou, Petrem a Pavlou 15.-18.8.2024 – Reiki, Šamanismus a Taichi

Zvu Vás na letní víkend v přírodě s Reiki, meditacemi, šamanismem a Taichi.

Reiki meditace a ladění na Reiki pro krásný přítomný okamžik i celý den nebo život. Možnost zasvěcení do Reiki 1 – naladění a aktivace čaker / praktické seznámení s reiki. Pro pokročilé znovu zasvěcení reiki 1,2 k revitalizaci a pročištění kanálu. Krystaly – praktické léčení pomocí krystalů.

Seznamujeme se se šamanským vciťováním. Pro pokročilé procvičujeme naučené techniky z minulých seminářů, přidáváme nové techniky – pohyb a vcítění skupiny. Možnost jak najít techniku k pojmenování velkého JÁ dle šamanských technik Indiánů.

Práce s dechem a hlasem, Tai chi cvičení pro radost ze života a z pohybu. Cvičení pro regulaci mysli a dechu za účelem řízení nebo podpory toku čchi. Protože čchi hraje v životních procesech lidského těla důležitou úlohu, regulace toku čchi se používá k zachování zdraví a léčbě nemocí. Čchi kung meridiánová sestava – zdravotní cvičení pramenící z moudrosti čínské medicíny. Je soubor dvanácti forem, z nichž každá uvolňuje jednu z dvanácti akupunkturních drah (meridiánů) a posiluje orgán, který na dané dráze leží.

https://www.tiamatway.cz/seminare-praha/