Magický rok 2022 a Reiki

V tomto roce jsem jako již tradičně pro Vás připravil kurzy Reiki všech stupňů. Můžete začít kurzem Reiki 1.st. a naučit se pracovat s energií pro Vás i pro druhé.

Kurz Reiki 2.st. Vás posune do světa symbolů a pozitivní bílé magie. Naučíte se využívat energii pro radost a harmonii nejen pro sebe, ale i pro druhé. Postupně budete nacházet smysl svého života, upevníte svojí sebejistotu a uvědomíte si svoji krásu nejenom fyzickou, ale i své duše a svého srdce.

Je již na Vašem rozhodnutí, jestli budete chtít s Reiki dál pokračovat. Můžete zůstat u prvního nebo druhého stupně. Každý další stupeň Vám přinese nové poznání a zážitky na Vaší cestě. Tak je to i s Reiki pokročilou, kde budete mít možnost si procvičit nové techniky pro posílení Vašeho záměru a očištění od bloků. Pokročilá Reiki je plná nových, ale i naprosto tradičních dynamických technik Reiki ve stylu jeho zakladatele Mikao Usui. Můžete využít Reiki pro čištění prostorů, kde žijete nebo pro energetická cvičení na zvýšení Vaší energie.

Reiki a krystaly patří k sobě a speciální kurz Vás provede technikami léčení pomocí krystalů.

Novinka letošního roku je prázdninový kurz Reiki v přírodě. Kurz bude probíhat poblíž Sušice v několika termínech. Na tyto kurzy všech stupňů se budete moci hlásit od března.

Těším se na setkání s Vámi. Pište dotazy, náměty a připomínky na mojí adresu chmelik@reiki.cz nebo se ozvěte na 602 233 802.

Přeji Vám krásné dny 2022.

Petr Chmelík