Jak meditace ovlivní Váš život

Je úplně běžný den. V mém životě se nic nezměnilo pořád stejní lidé, povinnosti, kariéra, finance a ve světě stále stejné problémy. Změnila se jediná věc. Moje srdce se cítí neskutečně šťastné, naplněné, milované, neporazitelné, silné, překypující láskou. Má ochraňující potřebu pro všechny tvory, lidi, bytosti na světě a celou přírodu. Má pochopení pro každé špatné chování ostatních lidí a nikoho neodsuzuje a nekritizuje, prostě miluje všechny za každých okolností. Moje srdce mi kreslí do očí jiskru štěstí, do úsměvu posílá bezstarostnost, do celé tělesné schránky vnitřní klid.

Je to neskutečně nepopsatelný pocit, kdy cítím, že všechno, co se děje je naprosto správné. Vše je tak krásně provázané a promyšlené. Ten okamžik, budit se šťastný a vůbec nevědět proč, je okouzlující. Stačí jen to, že svítí sluníčko nebo, že jsem mohla dnes otevřít oči. 

Rozdávám lásku všude kolem sebe a učím jí žít lidi kolem mě. Zaměřuji se na pozitivní věci a smutek nechávám minulostí. Přepadá mě opakovaně pocit absolutního štěstí. Někdy je tak silný, až pláču, protože mám pocit, že víc ho nedokážu unést. Napadá mě, čím jsem si ho tolika zasloužila a v tu chvíli myslím na ostatní lidi a nejraději bych se s nimi rozdělila. Pluji na těch nejkrásnějších energiích lásky sama k sobě a celému světu. Vnímám svou duši, srdce a tělo tak harmonické. Jsem nadnesená pocitem blaha a vnímám život tak, že když proti mně někdo vystřelí, tak vstanu. Nikdy jsem se necítila víc šťastně než teď, mám veškeré věci ve svých rukou a dokážu vše pozitivně ovlivnit. Jsem tvůrce božské radosti pro každého, kdo potřebuje podpořit. 

Tak tohle jsem „Já“ po 19 měsících pravidelné meditace.

Co získáte? Získáte bezpodmínečnou lásku a celoživotní zdraví. Zasloužíte si to, tak na sobě pracujte a pak už jen „Vítejte v krajině, kde se zlo na dobro mění.“

Nenechte se okrádat o své štěstí.

S láskou Kristýna

Kristyna Skvarova Reiki leceni

Kristýna Škvárová

Reiki terapeutka a léčitelka