Aktuální stav lidstva, SARS-CoV-2 a REIKI

Obracíte se na mne často s otázkou, jak nejlépe s pomocí Reiki preventivně působit nebo jak uzdravit tělo z napadení koronavirem SARS-CoV-2. Jaké pozice Reiki jsou nejúčinnější, jak často a dlouho působit, jak ještě více zesílit léčebné vlastnosti Reiki.

Pojďme vytvořit silné energetické pole Reiki v nás. Všichni, kdo pracujete s Reiki, použijte Reiki relaxaci, Reiki meditaci nebo vaší oblíbenou meditaci k zářivému spojení s léčebnou energií, kterou máme okolo sebe k dispozici. Použijte k tomu symbol Reiki, který je vám nejbližší, použijte korunní čakru nebo srdeční čakru. Koncentrujte tuto energii v sobě a průběžně ji využijte k vyzáření kolem sebe. Ve svých představách a vizích rozšiřujme toto vibrační pole nad celou krajinou, zemí a všemi světadíly. Vaše obrazy a vize směřujte k infekční odolnosti každého člověka a současně celého lidstva.

Lidská civilizace zažívala vpády infekcí v celé své historii. Často umíraly miliony lidí na celém světě.  Dnes poprvé v dějinách lidstva máme šanci pomocí společného úsilí všech profesí, propojení celého světa, superpočítačů, internetu a sociálních sítí šíření viru zastavit. Toto společné úsilí, víra a nadšení může vytvořit novou vibraci na planetě a posunout celé lidstvo vibračně výš. Může to být výroba roušek, posílání inspirativních videí a vtipů, sdílení radosti, vytváření dobré nálady a pomoc ostatním. Každý můžeme přispět svým malým kouskem do vytvoření zářivé mozaiky posunu celého lidstva. 

Pojďme vytvořit společné vibrační pole na podporu vědců při hledání preparátu na prevenci a na vyléčení napadení těla koronavirem, na podporu mecenášů a osvícených politiků.

Posílejte Reiki kdykoliv třeba 10x denně v době, kdy jste napojeni na Reiki a máte radostnou mysl a otevřené srdce.

Petr Chmelík, mistr Reiki