Archiv aktualit

Magický rok 2022 a Reiki

V tomto roce jsem jako již tradičně pro Vás připravil kurzy Reiki všech stupňů. Můžete začít kurzem Reiki 1.st. a naučit se pracovat s energií pro Vás i pro druhé.

Kurz Reiki 2.st. Vás posune do světa symbolů a pozitivní bílé magie. Naučíte se využívat energii pro radost a harmonii nejen pro sebe, ale i pro druhé. Postupně budete nacházet smysl svého života, upevníte svojí sebejistotu a uvědomíte si svoji krásu nejenom fyzickou, ale i své duše a svého srdce.

Je již na Vašem rozhodnutí, jestli budete chtít s Reiki dál pokračovat. Můžete zůstat u prvního nebo druhého stupně. Každý další stupeň Vám přinese nové poznání a zážitky na Vaší cestě. Tak je to i s Reiki pokročilou, kde budete mít možnost si procvičit nové techniky pro posílení Vašeho záměru a očištění od bloků. Pokročilá Reiki je plná nových, ale i naprosto tradičních dynamických technik Reiki ve stylu jeho zakladatele Mikao Usui. Můžete využít Reiki pro čištění prostorů, kde žijete nebo pro energetická cvičení na zvýšení Vaší energie.

Reiki a krystaly patří k sobě a speciální kurz Vás provede technikami léčení pomocí krystalů.

Novinka letošního roku je prázdninový kurz Reiki v přírodě. Kurz bude probíhat poblíž Sušice v několika termínech. Na tyto kurzy všech stupňů se budete moci hlásit od března.

Těším se na setkání s Vámi. Pište dotazy, náměty a připomínky na mojí adresu chmelik@reiki.cz nebo se ozvěte na 602 233 802.

Přeji Vám krásné dny 2022.

Petr Chmelík

Předvánoční kurz Reiki 1 v Praze – 11.12.2021

V tomto roce vám ještě nabízím jeden termín kurzu Reiki 1 v Praze. Kurz se koná tuto sobotu 11.12.2021. Na kurzu jsou ještě místa a můžete se ještě přihlásit na emailu kurzy@reiki.cz nebo mne kontaktovat na telefon 602 233 802.

Přeji Vám krásný předvánoční čas.

Petr Chmelík

Mistr Reiki a terapeut

Novinky v kurzech a terapii – podzim 2021

Milí příznivci a přátelé Reiki,

na podzim jsem připravil termíny skupinových kurzů Reiki všech stupňů v Praze a v Českých Budějovicích. Absolvováním kurzu moje podpora nekončí a studentům Reiki jsem k dispozici na telefonu a emailu.

Připravil jsem novinku pro zájemce o individuální termíny kurzů všech stupňů. V rámci kurzu je obsažena i individuální Reiki terapie a posilování afirmací.

Pokračuji v pořádání on-line kurzů dálkového zasvěcení prvního a druhého stupně. Pro hlubší porozumění Reiki a praktickým technikám doporučuji kurzy prezenční, kde je velký prostor na praktické procvičení Reiki. Dálkové zasvěcení doporučuji pouze jako náhradní pro ty, kteří se nemohou dostavit na kurz.

Těším se s vámi na viděnou na kurzech a Reiki léčení. Přeji Vám vše krásné na Vaší cestě.

Petr Chmelík

Mistr Reiki učitel a Reiki terapeut

Reiki.cz

 

Kurzy Reiki v domě U bílého anděla

Dům U bílého anděla v Českých Budějovicích patří mezi mimořádné renesanční domy v Českých Budějovicích. V tomto domě je zachovalé gotické jádro a dům byl v roce 1911 pojmenován U zlatého anděla. Byl zde objeven zlatý poklad z roku 1618.

Zvu Vás na kurzy Reiki 1 16.8.2021, Reiki 2 17.8.2021 v tomto historickém domě s mystickou energií. Kurz můžete spojit s příjemnou letní dovolenou v Českých Budějovicích.

Na kurzy se můžete hlásit v sekci kurzy nebo mne kontaktovat na 602 233 802 nebo kurzy@reiki.cz

Přeji Vám příjemné léto a těším se na viděnou.

Petr Chmelík, mistr Reiki učitel a terapeut

Letní kurzy Reiki v Praze 7.-8. srpna

Milí zájemci o Reiki léčení a energetickou harmonizaci,

srdečně Vás zvu na letní Kurz Reiki 1, který proběhne v sobotu 7.8.2021 a kurz Reiki 2 v neděli 8.8.2021 v Praze. Další informace a přihlášku naleznete v sekci kurzy.

Těším se na viděnou a přeji Vám krásnou letní energii a zdraví.

Informujte se na emailu chmelik@reiki.cz nebo telefonu 602233802

V měsíci srpnu jsou také ještě volná místa na reiki léčení v Praze a v Českých Budějovicích.

 

Petr Chmelík, mistr Reiki učitel a terapeut

Chraňte svá srdce a lásku v nich

Naše srdce je pro nás nejdůležitější součastí bez které nelze fungovat. Když v těle selže jakýkoliv orgán jsme schopni bojovat, když přestane tlouct srdce je tento krok nevratný. Smrtí srdce vyjde duše z těla, tím je lidská bytost jen prázdnou schránkou. Do nebe se vznáší popsaný list života.

S láskou k sobě musíme svá srdce prohřívat každodenní dávkou radosti. Tělo a srdce je nesmírně propojeno, nejen fyziologicky, ale psychicky. Čím více milujeme a opečováváme své tělo, tím větší lásku naše srdce cítí. Lásku nemusíme získávat od druhých, protože nikdo nám nedokáže dát více lásky než mi sami sobě. Tak jak budeme milovat sebe, takovou lásku nám dokáží dát druzí. Milují naší šťastnou energii a hledají naší blízkost a tím nám zrcadlí, jak důležitý jsme pro sebe samotné.

Máme v sobě víc lásky než se nám může zdát, ale pochopíme to až ve chvíli, kdy získáme odvahu. I když už máme srdce obvázané mohutným lanem, vždy se můžeme vysvobodit. Stačí se sobě stát vlastním mečem a štítem a odsekat staré trápení. Nové bolesti k sobě už nepustit. Naše srdce ví co chce a to je láska! Pokud v sobě nalezneme sílu stát při sobě, už nás nic nezastaví. Nikdo nás už nedokáže zasáhnout, protože to nelze. Od našeho štítu sebelásky se odrazí střela pryč. Teď už máme svůj neprůstřelný štít. Lidský zásah do našeho srdce vyjádříme nahlas nespokojeností, ale už si tu těžkost neuložíme. S láskou v srdci k sobě se naučime milovat i druhé. Odpuštěním, každému člověku, který nám kdy ublížil zajistíme úlevu především pro sebe. Nenávistí k někomu blokujeme srdce a způsobujeme srdci tíseň.

Chceme cítit své srdce šťastně. Každá zlost nutí naše srdce bít rychleji a smutek ho zpomaluje. A my máme v srdci světlo, které září a s láskou se objeví v naší tváři. Nemusíme už žít ve strachu, protože jsme si svým osvoboditelem.

S láskou Kristýna

Kristýna Škvárová, DiS.

Reiki terapeutka a léčitelka, mistr Reiki

Kristyna Skvarova Reiki leceni

Kurz REIKI 1 Praha 19.6.

Máme konečně léto a období příjemné pro poznávání přírody a energií proudících v krajině.

Připravil jsem pro Vás kurz Reiki 1.st., který bude navíc zaměřený na energii krajiny pro letní meditace a toulky v přírodě.

Přihlášky posílejte na chmelik@reiki.cz nebo mne kontaktujte na 602 233 802

Srdečně Vás zvu 🙂

Petr Chmelík, mistr Reiki