Archiv aktualit

Přijďte se naučit pracovat s vnitřní energií.

Zvu vás všechny, kteří se zajímáte o svojí harmonii na odpolední workshop s praktickými ukázkami reiki a jógy.
Hlásit se můžete na níže uvedené emaily. Začínáme ve čtvrtek 25.5. od 18.30 v Jóga centru v ulici V horkách 8, Praha 4 – Nusle.
Úhrada workshopu je na místě 200,-Kč.

 

Mnoho z nás pracuje s reiki a skrze tuto nádhernou techniku k nám přichází světlo z hlubokého vesmíru. Málokdo si ale uvědomuje, že i toto nádherné zářivé světlo může vycházet z našich srdcí.
Petr Chmelík, mistr Reiki učitel
Dechové cvičení nám pomáhá rozproudit krev v těle s dostatkem kyslíku. Pomáhá odplavit škodlivé látky z těla a napojit se na svoje tělo. Jóga nám umožňuje nacítit se na naše tělo a následně mu naslouchat. I jóga má pozice určené našim čakrám, pro jejich povzbuzení a správnou funkci. Protažení těla je další z mnoha benefitů,  které nám jóga dává.
Dita Votápková, mistr Reiki a lektorka jógy
Petr Chmelík Mistr Reiki

Kdy je člověk připraven na kurz Reiki?

V nedávné době mi přišel e-mail, kde zájemce o kurz Reiki 1 napsal, že by měl být na kurz Reiki více pročištěný. Jak moc má být člověk, který chce přijít na kurz pročištěný a jak má být připravený?

Nejdříve si řekněme v čem spočívá kurz Reiki 1. Léčebně harmonizační spirituální systém Reiki je členěný do stupňů pro postupné zvyšování vibrační hodnoty energie se kterou pracujeme. Při každém stupni probíhá aktivace čaker pro konkrétní stupeň. Už rozhodnutí začít pracovat s Reiki a přijít na kurz vytváří v člověku nastavení pro úspěšné přijímaní Reiki. I samotná kniha o Reiki může vytvořit vnitřní pocity a vibrace podobné naladění do Reiki při kurzu. Samotné naladění pak aktivaci čaker stabilizuje. Naladění do Reiki je startem pro vlastní harmonizační a čistící proces v každém z nás. Je pak na každém z nás, jestli poslechneme signály našeho těla a čištění bude jen povrchní nebo i na hlubší úrovni.

Právě kurz Reiki 1 je určen pro všechny, kteří mají vnitřní pocit začít více pracovat s vlastní energií a využívat pozitivní energie kolem nás.

Tento rok je to 100 let, kdy byl začátek praktikování Reiki.

Přeji nám všem krásné dny.

Petr Chmelík

mistr Reiki

Usui Shiki Ryoho – the Usui System of Natural Healing

Magický rok 2022 a Reiki

V tomto roce jsem jako již tradičně pro Vás připravil kurzy Reiki všech stupňů. Můžete začít kurzem Reiki 1.st. a naučit se pracovat s energií pro Vás i pro druhé.

Kurz Reiki 2.st. Vás posune do světa symbolů a pozitivní bílé magie. Naučíte se využívat energii pro radost a harmonii nejen pro sebe, ale i pro druhé. Postupně budete nacházet smysl svého života, upevníte svojí sebejistotu a uvědomíte si svoji krásu nejenom fyzickou, ale i své duše a svého srdce.

Je již na Vašem rozhodnutí, jestli budete chtít s Reiki dál pokračovat. Můžete zůstat u prvního nebo druhého stupně. Každý další stupeň Vám přinese nové poznání a zážitky na Vaší cestě. Tak je to i s Reiki pokročilou, kde budete mít možnost si procvičit nové techniky pro posílení Vašeho záměru a očištění od bloků. Pokročilá Reiki je plná nových, ale i naprosto tradičních dynamických technik Reiki ve stylu jeho zakladatele Mikao Usui. Můžete využít Reiki pro čištění prostorů, kde žijete nebo pro energetická cvičení na zvýšení Vaší energie.

Reiki a krystaly patří k sobě a speciální kurz Vás provede technikami léčení pomocí krystalů.

Novinka letošního roku je prázdninový kurz Reiki v přírodě. Kurz bude probíhat poblíž Sušice v několika termínech. Na tyto kurzy všech stupňů se budete moci hlásit od března.

Těším se na setkání s Vámi. Pište dotazy, náměty a připomínky na mojí adresu chmelik@reiki.cz nebo se ozvěte na 602 233 802.

Přeji Vám krásné dny 2022.

Petr Chmelík

Předvánoční kurz Reiki 1 v Praze – 11.12.2021

V tomto roce vám ještě nabízím jeden termín kurzu Reiki 1 v Praze. Kurz se koná tuto sobotu 11.12.2021. Na kurzu jsou ještě místa a můžete se ještě přihlásit na emailu kurzy@reiki.cz nebo mne kontaktovat na telefon 602 233 802.

Přeji Vám krásný předvánoční čas.

Petr Chmelík

Mistr Reiki a terapeut

Novinky v kurzech a terapii – podzim 2021

Milí příznivci a přátelé Reiki,

na podzim jsem připravil termíny skupinových kurzů Reiki všech stupňů v Praze a v Českých Budějovicích. Absolvováním kurzu moje podpora nekončí a studentům Reiki jsem k dispozici na telefonu a emailu.

Připravil jsem novinku pro zájemce o individuální termíny kurzů všech stupňů. V rámci kurzu je obsažena i individuální Reiki terapie a posilování afirmací.

Pokračuji v pořádání on-line kurzů dálkového zasvěcení prvního a druhého stupně. Pro hlubší porozumění Reiki a praktickým technikám doporučuji kurzy prezenční, kde je velký prostor na praktické procvičení Reiki. Dálkové zasvěcení doporučuji pouze jako náhradní pro ty, kteří se nemohou dostavit na kurz.

Těším se s vámi na viděnou na kurzech a Reiki léčení. Přeji Vám vše krásné na Vaší cestě.

Petr Chmelík

Mistr Reiki učitel a Reiki terapeut

Reiki.cz

 

Kurzy Reiki v domě U bílého anděla

Dům U bílého anděla v Českých Budějovicích patří mezi mimořádné renesanční domy v Českých Budějovicích. V tomto domě je zachovalé gotické jádro a dům byl v roce 1911 pojmenován U zlatého anděla. Byl zde objeven zlatý poklad z roku 1618.

Zvu Vás na kurzy Reiki 1 16.8.2021, Reiki 2 17.8.2021 v tomto historickém domě s mystickou energií. Kurz můžete spojit s příjemnou letní dovolenou v Českých Budějovicích.

Na kurzy se můžete hlásit v sekci kurzy nebo mne kontaktovat na 602 233 802 nebo kurzy@reiki.cz

Přeji Vám příjemné léto a těším se na viděnou.

Petr Chmelík, mistr Reiki učitel a terapeut

Letní kurzy Reiki v Praze 7.-8. srpna

Milí zájemci o Reiki léčení a energetickou harmonizaci,

srdečně Vás zvu na letní Kurz Reiki 1, který proběhne v sobotu 7.8.2021 a kurz Reiki 2 v neděli 8.8.2021 v Praze. Další informace a přihlášku naleznete v sekci kurzy.

Těším se na viděnou a přeji Vám krásnou letní energii a zdraví.

Informujte se na emailu chmelik@reiki.cz nebo telefonu 602233802

V měsíci srpnu jsou také ještě volná místa na reiki léčení v Praze a v Českých Budějovicích.

 

Petr Chmelík, mistr Reiki učitel a terapeut