Archiv aktualit

Kurzy Reiki v podzimní náladě

Vítejte v podzimní krásně barevné náladě. Pro druhou polovinu letošního roku jsem připravil několik novinek. Co zůstává stejné jsou především prezenční skupinové i individuální kurzy Reiki všech stupňů. Tuto tradici jsem udržel i v době minulé.

Pro úplně nové zájemce o kurz Reiki 1 jsem připravil “testovací balíček” Ten je určen především pro ty z vás, kteří se nemohou rozhodnout, zda přijít na kurz Reiki. Základem balíčku je Reiki terapie v trvání 30 min a praktické informace ke kurzu včetně odpovědí na Vaše otázky. Na toto setkání se můžete hlásit na emailu chmelik@reiki.cz

Druhá novinka je určena především pro maminky na mateřské. Je to možnost rozdělení individuálního kurzu na dvě části po třech hodinách. Oba termíny je možné domluvit pro individuální čas v různé dny.

Ať se máme v následující době všichni krásně a svítí nám slunce na naší cestu.

Petr Chmelík

 

 

 

Bod zlomu?

Masakr devatenácti dětí v Texasu je hrozný a jejich vrah byl nelítostný zabiják. Je to smutné a obrovsky nešťastné. O to víc, že řeči všech politiků jsou bezzubé a ani neřeší tuto krizi.

Kolika lidem se v ten okamžik zhroutil život a kolik dalších lidí v ten den přestalo věřit ve smysl života. Musíme připustit myšlenku, že svět bez zásadní změny myšlení všech, bude čím dál více krvavý. Je čas na změnu ještě pár měsíců (roků) nebo už je pozdě?

Lidský život přestává mít cenu. Rozevírají se nůžky mezi chudými a bohatými, mezi milujícími a nenávidícími. Dějiny byly plný nespravedlnosti a násilí, ale také lásky a pomoci. Jsou tyto stará schémata násilí již na odchodu a je to jejich poslední silný záchvěv?

Modlení kulky nezastaví! V honbě za penězi a majetkem přehlížíme trápení druhých nešťastných lidí, ale i národů!

Začněme to všichni měnit!

Prosím, pište i svoje pocity a myšlenky! Děkuji!

Petr Chmelík

 

 

Přijďte se naučit pracovat s vnitřní energií.

Zvu vás všechny, kteří se zajímáte o svojí harmonii na odpolední workshop s praktickými ukázkami reiki a jógy.
Hlásit se můžete na níže uvedené emaily. Začínáme ve čtvrtek 25.5. od 18.30 v Jóga centru v ulici V horkách 8, Praha 4 – Nusle.
Úhrada workshopu je na místě 200,-Kč.

 

Mnoho z nás pracuje s reiki a skrze tuto nádhernou techniku k nám přichází světlo z hlubokého vesmíru. Málokdo si ale uvědomuje, že i toto nádherné zářivé světlo může vycházet z našich srdcí.
Petr Chmelík, mistr Reiki učitel
Dechové cvičení nám pomáhá rozproudit krev v těle s dostatkem kyslíku. Pomáhá odplavit škodlivé látky z těla a napojit se na svoje tělo. Jóga nám umožňuje nacítit se na naše tělo a následně mu naslouchat. I jóga má pozice určené našim čakrám, pro jejich povzbuzení a správnou funkci. Protažení těla je další z mnoha benefitů,  které nám jóga dává.
Dita Votápková, mistr Reiki a lektorka jógy
Petr Chmelík Mistr Reiki

Kdy je člověk připraven na kurz Reiki?

V nedávné době mi přišel e-mail, kde zájemce o kurz Reiki 1 napsal, že by měl být na kurz Reiki více pročištěný. Jak moc má být člověk, který chce přijít na kurz pročištěný a jak má být připravený?

Nejdříve si řekněme v čem spočívá kurz Reiki 1. Léčebně harmonizační spirituální systém Reiki je členěný do stupňů pro postupné zvyšování vibrační hodnoty energie se kterou pracujeme. Při každém stupni probíhá aktivace čaker pro konkrétní stupeň. Už rozhodnutí začít pracovat s Reiki a přijít na kurz vytváří v člověku nastavení pro úspěšné přijímaní Reiki. I samotná kniha o Reiki může vytvořit vnitřní pocity a vibrace podobné naladění do Reiki při kurzu. Samotné naladění pak aktivaci čaker stabilizuje. Naladění do Reiki je startem pro vlastní harmonizační a čistící proces v každém z nás. Je pak na každém z nás, jestli poslechneme signály našeho těla a čištění bude jen povrchní nebo i na hlubší úrovni.

Právě kurz Reiki 1 je určen pro všechny, kteří mají vnitřní pocit začít více pracovat s vlastní energií a využívat pozitivní energie kolem nás.

Tento rok je to 100 let, kdy byl začátek praktikování Reiki.

Přeji nám všem krásné dny.

Petr Chmelík

mistr Reiki

Usui Shiki Ryoho – the Usui System of Natural Healing

Magický rok 2022 a Reiki

V tomto roce jsem jako již tradičně pro Vás připravil kurzy Reiki všech stupňů. Můžete začít kurzem Reiki 1.st. a naučit se pracovat s energií pro Vás i pro druhé.

Kurz Reiki 2.st. Vás posune do světa symbolů a pozitivní bílé magie. Naučíte se využívat energii pro radost a harmonii nejen pro sebe, ale i pro druhé. Postupně budete nacházet smysl svého života, upevníte svojí sebejistotu a uvědomíte si svoji krásu nejenom fyzickou, ale i své duše a svého srdce.

Je již na Vašem rozhodnutí, jestli budete chtít s Reiki dál pokračovat. Můžete zůstat u prvního nebo druhého stupně. Každý další stupeň Vám přinese nové poznání a zážitky na Vaší cestě. Tak je to i s Reiki pokročilou, kde budete mít možnost si procvičit nové techniky pro posílení Vašeho záměru a očištění od bloků. Pokročilá Reiki je plná nových, ale i naprosto tradičních dynamických technik Reiki ve stylu jeho zakladatele Mikao Usui. Můžete využít Reiki pro čištění prostorů, kde žijete nebo pro energetická cvičení na zvýšení Vaší energie.

Reiki a krystaly patří k sobě a speciální kurz Vás provede technikami léčení pomocí krystalů.

Novinka letošního roku je prázdninový kurz Reiki v přírodě. Kurz bude probíhat poblíž Sušice v několika termínech. Na tyto kurzy všech stupňů se budete moci hlásit od března.

Těším se na setkání s Vámi. Pište dotazy, náměty a připomínky na mojí adresu chmelik@reiki.cz nebo se ozvěte na 602 233 802.

Přeji Vám krásné dny 2022.

Petr Chmelík

Předvánoční kurz Reiki 1 v Praze – 11.12.2021

V tomto roce vám ještě nabízím jeden termín kurzu Reiki 1 v Praze. Kurz se koná tuto sobotu 11.12.2021. Na kurzu jsou ještě místa a můžete se ještě přihlásit na emailu kurzy@reiki.cz nebo mne kontaktovat na telefon 602 233 802.

Přeji Vám krásný předvánoční čas.

Petr Chmelík

Mistr Reiki a terapeut

Novinky v kurzech a terapii – podzim 2021

Milí příznivci a přátelé Reiki,

na podzim jsem připravil termíny skupinových kurzů Reiki všech stupňů v Praze a v Českých Budějovicích. Absolvováním kurzu moje podpora nekončí a studentům Reiki jsem k dispozici na telefonu a emailu.

Připravil jsem novinku pro zájemce o individuální termíny kurzů všech stupňů. V rámci kurzu je obsažena i individuální Reiki terapie a posilování afirmací.

Pokračuji v pořádání on-line kurzů dálkového zasvěcení prvního a druhého stupně. Pro hlubší porozumění Reiki a praktickým technikám doporučuji kurzy prezenční, kde je velký prostor na praktické procvičení Reiki. Dálkové zasvěcení doporučuji pouze jako náhradní pro ty, kteří se nemohou dostavit na kurz.

Těším se s vámi na viděnou na kurzech a Reiki léčení. Přeji Vám vše krásné na Vaší cestě.

Petr Chmelík

Mistr Reiki učitel a Reiki terapeut

Reiki.cz